Lukujärjestykset

Added:

Kevätlukukausi 10.1.2022-22.5.2022 – iso sali

 

MA TI KE TO PE LA SU
     

8.00- 60min

Barre avoin taso (KM)

Alkaa 13.1.

Mari Knuutila

     

16.00 – 60 min.

Nykyjazz 1

Alkaa 10.1

Riikka Janhonen

16.30 – 60min.

Come keski-jatko

Alkaa 11.1.

Riikka Janhonen

16.00 – 75min.

Jazz 2

Alkaa 12.1.

Riikka Janhonen

16.30 – 60min.

Hip hop alkeisjatko 10-12v

Alkaa 13.1

Mira Heiskanen

9.00 – 45min.

Lastentanssi 3-4v

Alkaa 15.1.

Mira Heiskanen

17.00 – 75min

Nykyjazz 2

Alkaa 10.1

Riikka Janhonen

17.30 – 90min

Aikuisbaletti jatko

Alkaa 11.1

Mari Knuutila

17.15 – 75min.

EK 3 tekniikka

Alkaa 12.1

Siiri Salmenoja

17.30 – 60min

Nykyjazz alkeet 11+

Alkaa 13.1

Mira Heiskanen

16.15 – 75min

Baletti 2

Alkaa 14.1

Anna Koski

10.00 – 45min

Lastentanssi 4-5v

Alkaa 15.1

Mira Heiskanen

18.15 – 60min

J&T jatko

Alkaa 16.1.

Siiri Salmenoja

18.15 – 75min.

Jazz aikuiset jatko

Alkaa 10.1

Riikka Janhonen

19.00 – 90min.

EK 3 koreografia

Alkaa 11.1

Riikka Janhonen

18.30 – 90min.

Jazz 3

Alkaa 12.1

Riikka Janhonen

18.30 – 75min.

Nykytanssi jatko aikuiset

Alkaa 13.1

Mira Heiskanen

17.30 – 90min

Baletti 3

Alkaa 14.1

Anna Koski

11.00 – 60min

Lastentanssi 5-6v

Alkaa 15.1

Mira Heiskanen

19.15 – 90min

Tanssivalmennus 17+ edistyneet

Alkaa 16.1

Siiri Salmenoja

19.30 – 90min

Nykyjazz 3

Alkaa 10.1

Siiri Salmenoja

 

20.00 – 60min

Nykytanssi aikuiset avoin

Alkaa 12.1

Riikka Janhonen

19.45 – 75min

Showtanssi avoin aikuiset

Alkaa 13.1

Mira Heiskanen

 

12.15 – 75min

Baletti 3

Alkaa 15.1

Anna Koski

 
           

Kevätlukukausi 10.1.2022 – 22.5.2022 – pieni sali

 

MA TI KE TO PE LA SU
16.30 – 60 min.

Tanssistartti 7-9v

Alkaa 10.1

Kati Törrö

 

 

16.30 – 60 min.

Esibaletti 6-8v

Alkaa 13.1.

Kati Törrö

17.30 – 60 min.

Aikuisbaletti alkeet

alkaa 10.1

Kati Törrö

17.30 – 60 min.

Showjazz alkeet 11+
(4vko.)
alkaa 11.1.

Riikka Janhonen

17.30 – 60min.

Hip hop aikuiset 20+
Avoin taso

Riikka Janhonen

17.30 – 60min.

Barre avoin taso (KM)

alkaa 13.1

Kati Törrö

10.00 – 45min.

Pilates avoin taso (KM)

Alkaa 15.1

Mari Knuutila

 

 

 

 

18.30 – 60min

Baletti alkeet 9-11v

alkaa 10.1

Kati Törrö

11.15 – 60min

Baletti 2

Alkaa 15.1

Anna Koski

19.30 – 60min.

Hip hop keskitaso

Alkaa 10.1

Riikka Janhonen

12.15 – 60min

Dancemix 6-7v

Alkaa 15.1

Mira Heiskanen